Kalendarz koncertowy: (terminy koncertów otwartych dla publiczności)

 

 

 2015

30 grudnia Kościelisko, Dom Ludowy Chotarz 453, godz. 18.00, rezerwacje: GOKR w Kościelisku, tel. 18 20 700 51
 
21 grudnia   TVP1, godz. 20.25 "Wielki test. Polska smakuje" z udziałem zespołu
 
20 grudnia   Lubin, kościół pw. św. Maksymiliana Kolbe, godz.19.00 - koncert świąteczny z udziałem Grzegorza Turnaua, Andrzeja Sikorowskiego i Doroty Miśkiewicz
 
19 grudnia   Bolesławiec kościół na Osiedlu Kwiatowym, ul. Jarzębinowa 49
  
12 grudnia   Kraków, Centrum Kongresowe ICE, godz. 18.00
bilety: tutaj
oraz w puntach informacyjnych InfoKraków i bezpośrednio w kasach ICE Kraków w dniu koncertu.

InfoKraków Pawilon Wyspiańskiego
pl. Wszystkich Świętych 2
czynny codziennie w godz. 9:00-17:00
tel. (48 12) 616 18 86
wyspianski@infokrakow.pl

InfoKraków ul. św. Jana 2
czynny codziennie w godz. 10:00-18:00
tel. (48 12) 421 77 87
jana@infokrakow.pl

InfoKraków Centrum Obsługi Ruchu Tur, ul. Powiśle 11
czynny codziennie w godz. 9:00-17:00
tel. (48 12) 417 58 10, (48 12) 417 58 12
powisle@infokrakow.pl

InfoKraków Sukiennice Rynek Główny 1/3
czynny codziennie w godz. 9:00-17:00
tel.: (48 12) 433 73 10
sukiennice@infokrakow.pl
 
9 grudnia   Rzeszów*
  
20 listopada    Wisła *
  
11 listopada   Zakopane, Dworzec Tatrzański, ul. Krupówki 12, godz. 18.00
koncert charytatywny "Dla Syrii po góralsku".
Gościnnie wystąpi z nami Jan Karpiel Bułecka i Aga Zaryan!

http://jazzforum.com.pl/main/news/dla-syrii-po-goralsku-w-zakopanem
  
14 października   Bukowina Tatrz.*
 
10 października
  
  Więcławice k. Krakowa - scena plenerowa przy mecie Wyścigu Kolarskiego, godz. 15.30
  
19 września   Oleśnica - "Dni Europy", sala widowiskowa MOKiS, godz.18.00
   
17 września   Zakopane*
15 września   XIV Dni Długoszowskie, Kłobuck, sala Miejskiego Ośrodka Kultury, godz. 19.00

  
12 września   Przasnysz, Nuty Wielkiego Pasterza z Warszawskim Chórem Międzyuczelnianym, Kościół Farny, godz. 19.00
 
30 sierpnia   Krzyżowa k. Swidnicy, godz. 18.30
22 sierpnia   Stary Sącz - Rynek, godz. 18.30
   
15 sierpnia   Trebunie-Tutki & Voo Voo - Białka Tatrzańska, scena plenerowa Termy Bania, godz. 20.00
 
9 sierpnia   Kościelisko, scena plenerowa przy Domu Ludowym na Chotarzu, godz. 19.30
 
8 sierpnia   Lipowa k. Żywca "Dni Lipowej", godz. 20.00
  
26 lipca   Zakopane, Teatr Witkacy, Festiwal "Dni Muzyki Karola Szymanowskiego", godz. 19.00 w Zakopanem
 
19 lipca   Myślenice, scena plenerowa, godz. 17.00
  
18 lipca   Białka Tatrzańska, scena plenerowa TERMY BANIA
- "Kultura na Bani" godz. 19.00
 
17 lipca   Zdynia, "Łemkowska Watra"
4 lipca   Łochów, scena plenerowa na Rynku, godz. 20.00
 
21 czerwca   Noc Swiętojańska we Włostowie, scena plenerowa godz. 16.30, Jarocin k. Niska, scena plenerowa nad zalewem, godz. 21.30
 
13 czerwca   Radzymin "Nuty Wielkiego Pasterza",
sala widowiskowo-sportowa, godz. 20.00
 
31 maja   Skrzatusz k. Piły, "Spotkania Młodych",
scena plenerowa, godz. 13.00
 
30 maja   Sokołów Podlaski, "Europejskie Nadbużańskie Spotkania– Bug i Dunaj łączą Narody", scena plenerowa, godz. 21.00
 
12 kwietnia   "Nuty Wielkiego Pasterza" z Warszawskim Chórem Międzyuczelnianym, Warszawa, kościół pw. św. Andrzeja Apostoła, ul. Chłodna 9, godz. 17.00
  
8 lutego   Szczecin, Filharmonia Szczecińska „Legenda Tatr” Trebunie-Tutki  z chórem i orkiestrą symfoniczną, godz.17.oo

1 lutego   Wrocław, kościół św. Boromeusza przy ul. Kruczej (Franciszkanie) godz. 19.oo
 
31 stycznia   Żywiec, Folk Karnawał, Miejski Ośrodek Kultury
 
25 stycznia    Wołów, Kościół pw. Św. Wawrzyńca, godz.18.00
  
23 stycznia   Częstochowa, Jasna Góra, Bazylika NMP, godz. 18.00
 
21 stycznia   Kościelisko, Dom Ludowy, Chotarz 453, godz. 19.00,
rezerwacje tel.18 20 7001
  
19 stycznia   Gliwice *
 
4 stycznia   Kraków, kościół pw. św. Kingi, ul. Siemomysła 37, godz. 19.00
 

 

 

2014

30 grudnia   Kościelisko, Dom Ludowy, Chotarz 453, godz. 19.00, rezerwacje: GOKR w Kościelisku, tel. 18 20 700 51
 
27 grudnia   Zakopane, inauguracja festiwalu Kolęd i Pieśni  Bożonarodzeniowych,  kościół w. Krzyża, ul. Chałubińskiego 30, godz.18.00
 
26 grudnia   Zakopane *
21 grudnia   Warszawa Białołęka, kościół NMP ul. Myśliborska 100, godz. 19.oo

 
10 grudnia   Wadowice, nagranie programu wigilijnego dla TVP1
 
6 grudnia   Łódź, Atlas Arena *
 
18 października   Oświęcim, Nuty Wielkiego Pasterza, Oświęcimskie Centrum Kultury
 
13-16 października
 
  koncerty w Indiach: New Delhi i Ahmedabad
12 października   Sokołów Podlaski, Konkatedra, Trebunie-Tutki & Michał Kulenty i Warszawski Chór Międzyuczelniany - Nuty Wielkiego Pasterza
   
11 października   Brzóza kościół pw. św. Bartłomieja, Trebunie-Tutki & Michał Kulenty i Warszawski Chór Międzyuczelniany - Nuty Wielkiego Pasterza
  
10 października   Góra Kalwaria, kościół pw. NMP, ul. Ks. Sajny 2, Trebunie-Tutki & Michał Kulenty i Warszawski Chór Międzyuczelniany - Nuty Wielkiego Pasterza
  
4 października   Książenice k. W-wy
 
20 września   Zawoja, "Bobiogórska Jesień", godz. 19.00
7 września   Kozubów k. Pińczowa – Piknik Ekologiczny godz. 17.00
 
6 września   Swarzędz, kościół św. Mikołaja w Wierzenicy, godz. 20.00
  
31 sierpnia   Szamotuły, Festiwal FOLKOLORY, godz. 20.00

15 sierpnia   Zakopane, Kościół pw.Najświętszej Rodziny, ul. Krupówki-"Nuty Wielkiego Pasterza", godz. 20.00
 
9 sierpnia   Rabka Zdrój, Amfiteatr, godz. 19.00
 
7 sierpnia   Zakopane, Dworzec Tatrzański, ul. Krupówki 12,
27 lipca   Żywiec, Amfiteatr – Trebunie-Tutki & Goście - "Songs of Glory/Piesni Chwały", godz. 21.00
Uwaga! Z przykrością informujemy, że udział Twinkle Brothers został odwołany z przyczyn niezależnych od Artystów
  
26 lipca   Białka Tatrzańska "Kultura na Bani", godz. 20.00
 
19 lipca   Brodnica "Muzyczny Camping"-Trebunie-Tutki & Voo Voo, scena plenerowa nad jeziorem Niskie Brodno, Zielone Wzgórze
 
18 lipca   Trebunie-Tutki &Voo Voo -Czeremcha, Festiwal Wielu Kultur
i Narodów Visegrad Wave in Czeremcha
 
11 lipca   Kazimierz Dolny nad Wisłą: Trebunie-Tutki & Voo Voo

5 lipca   Sandomierz, scena plenerowa na Rynku, Jarmark Jagielloński
15 czerwca   Trebunie-Tutki &Twinkle Brothers - Poznań ETHNO PORT, scena plenerowa przed CK Zamek, godz.18.00

http://www.zamek.poznan.pl/news,pl,390,3739.html
  
3 maja   Iława, Nuty Wielkiego Pasterza, hala widowiskowo-sportowa, godz. 19.00
 
26 kwietnia   Krotoszyn - Nuty Wielkiego Pasterza, scena plenerowa

25 kwietnia   Warszawa, Nuty Wielkiego Pasterza z Michałem Kulentym
i Warszawskim Chórem Międzyuczelnianym, Kościół pw. Św. Franciszka z Asyżu, ul. Hynka, godz. 19.15
 
24 kwietnia   Warszawa, Nuty Wielkiego Pasterza z Michałem Kulentym
i Warszawskim Chórem Międzyuczelnianym, kościół pw. Św. St. Kostki, ul. Hozjusza, godz.19.00
 
3 kwietnia   Trebunie-Tutki & Voo Voo "Tischner" - Kraków, Forty Kleparz, godz. 19.00

wwww.fortkleparz.pl –>
 
30 marca   Kraków, Nuty Wielkiego Pasterza, kościół pw. św. Kingi, ul. Siemomysła 37, godz. 19.00
17 marca   Zakopane *
    
6 marca   Wrocław, godz.19.00 Synagoga Pod Białym Bocianem,
ul. Włodkowica 7 Ethno Jazz Festival prezentuje:

TREBUNIE TUTKI & VOO VOO - „TISCHNER”

bilety: 80 zł – I miejsca, 60 zł – II miejsca, 45 zł – III miejsca, 30 zł – wejściówki (studenci i uczniowie) od jutra w sprzedazy. Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach:
www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl

rezerwacje:
bilety@o2.pl
    
28 lutego   Krzyszkowice k. Krakowa, Centrum Konferencyjne i Restauracja "Krakowiacy i Górale" godz. 18.00
 
26 lutego   Kościelisko, Dom Ludowy, Chotarz 453, godz. 19.00,
rezerwacje: GOKR w Kościelisku, tel. 18 20 700 51
 
24 lutego   Warszawa, Filharmonia Narodowa, godz. 19.00 - koncert Inauguracyjny Roku Kolberga 2014. Zespół Trebunie-Tutki wystąpi z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Narodowej,
(w programie m.in. Kapela ze Wsi Warszawa, Zbigniew Namysłowski Quintet, Wielka Orkiestra Gaców)

 
23 stycznia   Kraków, Centrum Dydaktyczne AGH, Pawilon U-2, ul. Reymonta 7, godz. 18.00 - koncert charytatywny "Karpiele i Przyjaciele". Dochód z koncertu zostanie przekazany dzieciom z domów dziecka przy ul. Rajskiej w Krakowie oraz w Żmiącej k. Limanowej.
Info oraz sprzedaż biletów: Dział Socjalny (paw. C-2, p. 114,
tel. centrala: 32-75)


relacja z koncertu ->
 
19 stycznia   Wołów, kościół pw. św. Wawrzyńca, ul. Ks. Bosaka, godz. 18.00
  
4 stycznia   Paryż, Trebunie-Tutki &Twinkle Brothers- Cabaret Sauvage, godz. 20.00
http://www.cabaretsauvage.com/
 
 
 

2013

30 grudnia   Kościelisko, Dom Ludowy, Chotarz 453, godz. 19.00,
rezerwacje: GOKR w Kościelisku, tel. 18 20 700 51

 
28 grudnia   Żnin, scena plenerowa na Rynku, godz. 19.00
 
26 grudnia Zakopane *
 
22 grudnia   Polkowice, Kościół MB Królowej Polski, godz. 12.30
 
22 grudnia  Jawor, scena plenerowa na Rynku, godz. 16.00
 
19 grudnia   Mielec *
 
17 grudnia   Ryga (Łotwa) - Wielka Gildia, godz. 19.30 - koncert świąteczny
 
14 grudnia    Elbląg, scena plenerowa na Rynku, godz. 17.00
 
8 grudnia    Tarnów, sala PWSZ, ul. Mickiewicza 8, godz. 17.00
 
18 listopada   Kraków, Kościół św. Apostołów Piotra i Pawła, ul. Grodzka" - Trebunie-Tutki i Przyjaciele - GRA KOLĘDA, godz. 19.00

http://www.biurofestiwalowe.pl/aktualnosci/telewizyjny-koncert-koled.html

Transmisja z koncertu w Wigilię na antenie TVN24
 
4-5 października   Zakopane, Teatr im. S. I. Witkiewicza, Festiwal poświęcony Władysławowi Trebuni-Tutce "NUTKO MOJA", godz. 19.00

 
Bilety on-line na www.witkacy.pl/bilety.php
Telefoniczna rezerwacja miejsc 600 00 15 14
Kasa Teatru w Miejskiej Galerii Sztuki, ul. Krupówki 41 czynna w godz. 10.00 – 14.00 od wtorku do soboty
 
5 października   prowadzenie Piotr Metz:
VOO VOO & Trebunie-Tutki, KRZYSZTOF ŚCIERAŃSKI, WOJCIECH KONIKIEWICZ, MICHAŁ KULENTY & Trebunie-Tutki
ZESPÓŁ TEATRU WITKACEGO
Koncertom towarzyszą wystawy:
- prac wielkoformatowych Władysława ze zbiorów prywatnych
- fotografii "Władysław nieznany"

4 października   prowadzenie Piotr Metz:
TWINKLE BROTHERS & Trebunie-Tutki,
KINIOR FUTURE SOUND & Trebunie-Tutki,
ZESPÓŁ TEATRU WITKACEGO
 
15 września   Podkowa Leśna, Muzeum im. A. i J. Iwaszkiewiczów, godz. 17.00
8 września   Wojewódzkie Dożynki, Olkusz-Rodaki, godz. 18.00
 
4 września   Zakopane, Dworzec Tatrzański, ul. Krupówki 12,godz. 19.00 Trebunie-Tutki gośćmi wieczoru, poświęconego pamięci Maćka Berbeki - w ramach 9. Spotkań z Filmem Górskim
 
1 września   Skarżysko-Kamienna, Kościelne, scena plenerowa przed Urzędem Gminy, godz. 20.00
 
23 sierpnia   Zakopane, Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich, "Zakopane Odkopane", godz. 20.00
 
16 sierpnia   Kościelisko, Dom Ludowy, Chotarz 453, godz.19.00,
rezerwacje -GOK w Kościelisku, ul. Nędzy-Kubinca 76,
tel. 18 20 700 51
 
27 lipca   Białka Tatrzańska, Terma BANIA-"Kultura na Bani"
 
26 lipca Oświęcim, scena plenerowa przy ul. Sniadeckiego, godz. 20.00
 
14 lipca   Ciężkowice, Amfiteatr Letni, ul. Parkowa, godz. 19.30
30 czerwca   Dąbrowa Górnicza, Międzynarodowy Piknik Moto Country & Folk, Malinowe Górki, ul. Siewierska, godz. 20.00
 

16 czerwca   Nowy Sącz, Stadion O. Augustynka, godz. 17.30
6 czerwca   Tomaszowice k. Krakowa*
17 maja   Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego, godz. 20.00, festiwal NOWA TRADYCJA - "WŁADYSŁAWA NUTY NOMILSE" - koncert pamięci Władysława Trebuni-Tutki,  Trebunie-Tutki i goście
11 maja   Dobczyce, aula widowiskowa w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym, ul. Szkolna 43, godz. 21.00

3 maja Olesno, sala Miejskiego Domu Kultury, godz. 18.00
27 kwietnia   Kraków, sala PWST, ul. Straszewskiego 22,
13. Dni Tischnerowskie - "Na Tischnerowską nutę", godz. 11.00

20 kwietnia   Żywiec*
 
7 kwietnia   Wołomin, Nuty Wielkiego Pasterza z udziałem Michała Kulentego
kościół MB Królowej Polski, ul. Kurkowa 35, godz.14.00


 
6 kwietnia   sala Matecznika Mazowsze, Otrębusy, ul. Swierkowa 2, godz. 18.00 Nuty Wielkiego Pasterza z udziałem Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego i Michała Kulentego, http://mazowsze.waw.pl/sub,pl,kup-bilet,2327.html
relacja z koncertu -»

16 marca   Ludźmierz, Bazylika Gaździny Podhala, godz. 20.00 "Rekolekcje z ks. Tischnerem"
 
8 lutego  

Kościelisko, Dom Ludowy, Chotarz 453, godz.19.00, rezerwacje - GOKR w Kościelisku, ul. Nędzy-Kubińca 76, tel. 18 20 700 51
 

2 lutego

Nowy Targ, kościół parafialny al. Tysiąclecia 39, godz. 19.00
  

27 stycznia  

Ryga (Łotwa), Wielka Gildia, ul. Amatu ielā 6, Łotewska Narodowa Orkiestra Symfoniczna , godz. 18.00
 

26 stycznia  

Żywiec, Miejskie Centrum Kultury godz. 18.00
 

24 stycznia  

Zakopane, WATRA, godz. 19.00, koncert retrospektywny "Zakopane odkopane?"
 

18 stycznia  

Września, w kościele poewangelickim w Miłosławiu
 

13 stycznia
 

Kraków, Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie, godz. 18.00 - "Śpiewajmy i grajmy Mu" - Trebunie-Tutki & Małe Trebunie-Tutki, Pospieszalscy i Iren Lovász z Budapesztu.
 

6 stycznia  

Trebunie-Tutki & Małe Trebunie-Tutki, Filharmonia Lubelska,
Aula Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego, godz. 16.00
 

5 stycznia  

Katowice, Muzeum Sląskie, godz. 15.00
 

2012

30 grudnia   Kościelisko, Dom Ludowy, Chotarz 453, godz.19.00, rezerwacje - GOK w Kościelisku, ul. Nędzy-Kubinca 76, tel. 18 20 700 51
20 grudnia   Kraków*
9 grudnia   Mielec, Jarmark Swiąteczny, kościół pw. Św. Ducha
8 grudnia   Lublin, Mikołajki Folkowe, ACK UMCS Chatka Żaka, godz. 22.30
4, 5 grudnia   Kraków, nagrania do programu "Kolęda Nova", wystąpią m.in. Trebunie-Tutki &Twinkle Brothers - emisja w Wigilię 24 grudnia, TVP 2 godz. 16.45
zobacz link-»

23 listopada   Słupsk, Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, "Muzyka Mistrzów" Karol Szymanowski "Harnasie". Orkiestra Polskiej Filharmonii Simfonia Baltica pod batutą Bohdana Jarmołowicza

9 listopada   Piotrków Trybunalski, MOK, ul. 3 maja 12, koncert "Podniesienie"
godz. 19.00
27 października   Trebunie -Tutki i Twinkle Brothers, Luxemburg, Festiwal Cineast, "Back To The Roots", sala Tramscha
21 października   Świętochłowice, koncert "Nuty Wielkiego Pasterza"
14 października   Warszawa, Krakowskie Przedmieście, godz. 17.30
5 października   Zator, Festiwal Małopolska Wielu Kultur, Rynek Miejski, godz. 18.00
2 września   Katowice - Kostychna, skwer przy ul. T. Boya-Żeleńskiego 34
godz. 19.30
1 września   Jaworze k. Bielska-Białej, Amfiteatr, ul. Wapiennicka, godz. 20.00
25 sierpnia    Krosno, scena plenerowa przy ul. Pużaka 28
5 sierpnia    Komańcza, plac nad rzeka Osławicą, godz. 22.00
4 sierpnia   Zakopane, w ramach festiwalu "Muzyka na Szczytach" widowisko taneczne "Harnasie", muzyka: Wojciech Kilar/Karol Szymanowski, reżyseria i choreografia-Kaya Kołodziejczyk, kostiumy-Grzegorz Matląg "Marldoror", Plac Pod Wielka Krokwią, godz.20.00

2 sierpnia   Jabłonków "Gorolski Swieto", scena plenerowa, godz. 18.00
 8 lipca   Trebunie-Tutki & Twinkle Brothers, Milówka, scena plenerowa, godz.19.00
7 lipca Trebunie-Tutki & Twinkle Brothers - Muzyczny Camping Brodnica, plaża miejska nad jeziorem Niskie Brodno - Zielone Wzgórze, godz. 20.30

31 maja koncert dla dzieci z udziałem Małych Trebuniów-Tutków, Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska, godz. 18.00
26 maja   Kozy k. Bielska-Białej, koncert plenerowy, godz.20.00
19 maja   Zgierz, Muzeum Miasta Zgierza, godz. 20.00
13 maja Warszawa, Kościół p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego,
al. KEN 101 godz. 16.00, "Nuty Wielkiego Pasterza"
z Warszawskim Chórem Międzyuczelnianym i Michałem Kulentym
12 maja Warszawa Kościół św. Anny, Krakowskie Przedmieście, godz. 19.30,"Nuty Wielkiego Pasterza" z Warszawskim Chórem Międzyuczelnianym i Michałem Kulentym
4 - 9 maja   Trebunie-Tutki w USA, Chicago – koncerty w Copernicus Center w ramach Majówki.

relacja foto-»

26 kwietnia
- 3 maja
  Trebunie-Tutki w Chinach – Pekin, koncerty w ramach Chaoyang Music Festival i Strawberry Music Festival.

relacja foto-»

21 kwietnia Inowrocław, kościół i parafia pw.Zwiastowania NMP, ul. Plebanka 10, godz. 16.00, "Nuty Wielkiego Pasterza"

1 kwietnia   Białystok, Kino TON, godz. 19.00, Nuty Wielkiego Pasterza
z udziałem Michała Kulentego

28 lutego   Zakopane*
5 lutego   Warszawa, Filharmonia Narodowa, ul. Jasna 5, godz. 11.00, koncert dla dzieci z udziałem Małych Trebuniow-Tutkow
26 stycznia   Kościelisko, WDW, ul. Stanislawa Nedzy-Kubinca 101, godz.19.00, rezerwacje - Gminny Osrodek Kultury w Koscielisku, tel. 18 20 700 51
13 stycznia   Warszawa*
8 stycznia   Matecznik Mazowsze, Otrębusy, ul. Świerkowa, godz. 17.00,
rezerwacje
: http://mazowsze.waw.pl/sub,pl,kup-bilet,2073.html
 
7 stycznia   Łódź Kalonka, kościół przy Placu Jana Pawła II, godz.19.30
 
7 stycznia Tomaszów Maz, Parafia Najświętszego Serca Jezusowego,
godz. 16.30
 
6 stycznia   Toruń, Dwór Artusa, godz. 18.00

2011

30 grudnia   Kościelisko, Dom Ludowy, Chotarz 453, godz.19.00, rezerwacje - Gminny Ośrodek Kultury w Kościelisku, ul. Nędzy-Kubinca 76, tel. 18 20 700 51
 
20 grudnia   Brodnica, Pałac Anny Wazówny, godz. 18.00
 
19 grudnia   Nowe Miasto Lub.
18 grudnia   Radom *
17 grudnia   Pila, koncert plenerowy na Jarmarku Bożonarodzeniowym
16 grudnia   Oleśnica, sala widowiskowa MOKiS, godz. 18.00
 
15 grudnia   Gdańsk, świąteczny koncert plenerowy, godz. 19.00 *

zobacz foto -»
12 grudnia   Warszawa *
 
11 grudnia   Warszawa *
 
3 grudnia   Wielka Iluminacja Warszawy, scena plenerowa na Placu Zamkowym, godz. 16.00
3 grudnia   Warszawa, Teatr Powszechny, godz. 19.00 "Tischner"
26 listopada   Warszawa, Pałac Kultury i Nauki - Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane, stoisko Agory godz. 16.00, Scena Prezentacje godz. 17.00
 
27 listopada   Łochów, Festiwal "Zbliżenia Kultur", sala MGOK w Łochowie, godz. 17.00
 
7 listopada   Kraków, "Nuty Wielkiego Pasterza", klub Kwadrat,
ul. Skarżyńskiego 1, godz. 20.00
 
16 października  

Ciechanów, "Nuty Wielkiego Pasterza", Kośćiół pw. MB Fatimskiej, ul. Maksymiliana M. Kolbe 39, godz. 13.00
 

15 października   Mława, kościół pw. Św. Rodziny, ul. Kard. Wyszyńskiego 2, godz.19.00
 
29 września   Płońsk, scena plenerowa na placu przy ul. Płockiej, godz. 18.00
 
25 września    Kościan, Rynek Miejski, finał Turnieju Dudziarzy Wielkopolskich, godz.17.00
 
16-18 września   Trebunie-Tutki na Litwie - (Wilno-Troki-Soleczniki)
10 września   Kędzierzyn -Koźle, Rynek Miejski, "Dni Twierdzy Koźle",
godz. 20.00

 

3 września   Łódź, Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina, godz.19.00, premiera programu "Legenda Tatr" - Trebunie-Tutki, Chór i Orkiestra Filharmonii Łódzkiej
link -»
 
2 września   Łódź, spotkanie z zespołem w salonie EMPiKu w Manufakturze, godz.17.00
 
28 sierpnia   Legnica, Trebunie-Tutki & Twinkle Brothers, muszla koncertowa w Parku Miejskim, godz.18.00
 
25 sierpnia   Zielona Góra- Lato Muz Wszelakich, scena plenerowa przy al. Niepodległości, godz.19.00
 
21 sierpnia   Niedrzwica Duża k/Lublina, scena plenerowa, godz.19.00
20 sierpnia   Ogrodzieniec, scena plenerowa na zamku, godz.21.00
15 sierpnia   Grodzisk Wielkopolski, scena plenerowa, IV Międzynarodowy Festiwal Zespołów Folklorystycznych GRONALIA 2011
 
11 sierpnia   "Nuty Wielkiego Pasterza", Kościelisko, Dom Ludowy, Chotarz 453, godz.19.00, rezerwacje - Gminny Ośrodek Kultury w Kościelisku, ul. Nędzy-Kubińca 76, tel. 18 20 700 51

 
13 sierpnia   Białka Tatrzańska, scena plenerowa przy Termach Bania
31 lipca   Kolegium O. Jezuitów, Stara Wieś k. Rzeszowa
10 lipca   Bańska Wyżna, kościół parafialny MB Fatimskiej - "Nuty Wielkiego Pasterza"
 
1 lipca   Kielce, pałacyk Tomasza Zielińskiego, godz.18.00 - "Wieczór Polsko-Węgierski" - koncert specjalny z gościnnym udziałem Włodka Kiniorskiego "Kiniora" z okazji objęcia przez Polskę prezydencji w Radzie Unii Europejskiej
 
26 czerwca   Sucha Beskidzka, scena plenerowa na Zamku, godz. 20.30
 
12 czerwca   Zielonka k/W-wy, scena plenerowa przy Placu Jana Pawła II, godz. 15.00
 
11 czerwca

 

  Bolków, Ośrodek Wypoczynku Świątecznego, ul. Polna, godz. 20.00
4 czerwca

 

  Ostrów Mazowiecki, scena plenerowa przy Stawie Miejskim, godz.21.00
29 maja   Sanok,  "Galicyjskie Noce", godz. 18.30, scena plenerowa w skansenie
 
26 maja   Zakopane, Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej, Zakopiańskie Centrum Edukacji, godz. 18.00
 
21 maja   Będzin, scena plenerowa w Parku przy Pałacu Mieroszewskich, godz. 18.30
 
18 maja   Świdnica, Plac Jana Pawła II, scena plenerowa przed katedrą, godz.19.00
 8 maja   Paryż, Trebunie-Tutki&Twiinkle Brothers
3 maja   Pleszew "Nuty Wielkiego Pasterza"
2 maja   Goleniów "Nuty Wielkiego Pasterza"
 
29 kwietnia   Jaworzno- Szczakowa, kościół św. Elżbiety Węgierskiej, ul. Sobieskiego 1, godz.19.00 "Nuty Wielkiego Pasterza"
 
17 kwietnia   Kędzierzyn Koźle, Kościół Ewangelicko-Augsburski, ul. Grunwaldzka, godz. 16.00
 
15 kwietnia   Zakopane *
2 kwietnia   Jastrzębie Zdrój "Nuty Wielkiego Pasterza"  kościół pw. NMP Matki Kościoła przy ul. Ks. Popiełuszki 1
24 marca   wielki koncert galowy "NUTY WIELKIEGO PASTERZA", Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego, godz. 19.00 - transmisja na żywo na antenie PR1 Polskiego Radia i rejestracja na płytę. Płyta zostanie wydana przez Polskie Radio i Agorę, premiera już w kwietniu!

Bilety dostępne na stronie http://sklep.polskieradio.pl oraz na godzinę przed koncertem w kasie Studia, ul. Modzelewskiego 59
 

20 marca   Kraków, kościół w Borku Fałęckim, ul. Zakopiańska 86, godz. 19.00

zobacz foto –»
 
10 marca   Promnice *
26 lutego  

Trebunie-Tutki & Krzysztof Ścierański "Ciesyły mnie basy, ciesyły mnie gęśle..." - Zakopane, Grand Nosalowy Dwór, klub Panoramika, godz 20.oo, rezerwacje tel.: 18 20 11 400
zobacz foto –»
 

17 lutego  

Kościelisko, WDW, ul. Stanisława Nędzy-Kubińca 101, godz.19.00, rezerwacje - Gminny Ośrodek Kultury w Kościelisku, tel. 18 20 700 51
 

14 stycznia   Tychy, Kościół pw. Świętej Rodziny, ul. Elfów 29, godz. 16.00
 
9 stycznia   Warszawa, kościół Św. Antoniego Marii Zaccarii ul. Sobieskiego 15, godz 18.00
 

 

2010

30 grudnia   Kościelisko, Dom Ludowy, Chotarz 453, godz.19.00, rezerwacje - Gminny Ośrodek Kultury w Kościelisku, ul. Nędzy-Kubińca 76, tel. 18 20 700 51
 
29 grudnia   Radom, Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska", godz. 17.00
 
28 grudnia   Zakopane, Grand Nosalowy Dwór, Sala Rysy, godz. 19.00
 
26 grudnia   Zakopane *
 
21 grudnia   Kwidzyn, Teatr Miejski, godz. 19.00
 
20 grudnia   Toruń, Muzeum Etnograficzne, godz.18.00
 
19 grudnia   Elbląg, scena plenerowa na Starym Mieście, godz. 19.00
 
10-13 grudnia   Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

zobacz relację foto-»
 

9 grudnia   Warszawa *
 
5 grudnia   Tarnowskie Góry "Niebiańskie nuty Wielkiego Pasterza", godz. 18.00
 
21 listopada  

Bielsko-Biała, - Dom Muzyki, ul. Słowackiego 27, godz.15.30, ”Niebiańskie nuty Wielkiego Pasterza”
 

11 listopada  

Alwernia, ul. Korycińskiego 10, godz.18.00 "Biesiada Patriotyczna"
 

6 listopada   Łódź-Kalonka, Kościół św. Ojca Pio
 
23 października   Będzin, sala Ośrodka Kultury, godz. 17.00
 
17 paździerrnika   Nowy Sącz, sala MOK, Al.Wolności 23, godz.18.00.
"Niebiańskie nuty Wielkiego Pasterza”
 
16 października   Kielce, Plac Artystów, godz. 17.00
 
9 października   Filharmonia Bałtycka im. F. Chopina w Gdańsku, Sala Koncertowa na Ołowiance, godz. 19:00 - Dni Tischnerowskie- koncert i wieczór poezji - Olgierd Łukaszewicz czyta ulubione wiersze ks. Józefa Tischnera
 
18 września   Kraków Prokocim, scena plenerowa
 
17 wrzesnia   Szczecin, Plus Tennis Music Festiwal, namiot przy kortach, godz. 21.00
 
5 września   Ludźmierz, scena plenerowa, godz. 18.00
 
4 września   Lubin, Festiwal Narodów, Błonia przy ul. Paderewskiego, godz. 15.00
 
2 września   Nowy Targ (z gwiazdką) *
 
29 sierpnia   Łękawica k/Żywca, amfiteatr, godz.16.00
 
28 sierpnia   Oława, scena plenerowa przy "Jakubie", godz.18.00
 
22 sierpnia   Sękowa, stadion miejski godz. 19.00
 
21 sierpnia   Muszyna amfiteatr Zapopradzie ok.godz.19.00
 
20 sierpnia   Nowy Sącz, scena plenerowa na Rynku, godz. 20.00
 
14 sierpnia   Lublin, Jarmark Jagielloński-Trebunie-Tutki & Kinior Future Sound
 
12 sierpnia   Kościelisko, Dom Ludowy ul. Chotarz 453, godz.19.00.
Rezerwacje biletów - GOKR W Kościelisku, ul. St. Nędzy-Kubińca 76, tel.18 2070051
 
8 sierpnia   Rokitno k/Lubartowa, scena plenerowa, godz. 19.00
 
1 sierpnia   Andrychów, Miejski Dom Kultury, ul. Szewska 7, godz. 19.15 -"Niebiańskie nuty Wielkiego Pasterza-Trebunie-Tutki w hołdzie
Janowi Pawłowi II"
 
31 lipca   Stronie Śląskie - Kamieniołom
 
22 lipca   Poronin, scena plenerowa GOK, godz.20.00
 
3 lipca   Sandomierz, Trebunie-Tutki & Kinor Future Sound, Rynek Starego Miasta, godz. 20.00
 
27 czerwca   Oława, scena plenerowa na stadionie miejskim, ok. godz. 18.00
 
26 czerwca   Łopuszna, scena plenerowa przed Dworem Tetmajerów, ok.godz.19.00
 
23 czerwca   St Magnus Festival – Orkady, SZKOCJA
Kirkwall (Szkocja), Albert Hotel, Festival Club, godz. 22.30
 
22 czerwca   St Magnus Festival – Orkady, SZKOCJA
Hoy (Szkocja), Gable End Theatre, godz. 20.00
 
21 czerwca   St Magnus Festival – Orkady, SZKOCJA
Kirkwall (Szkocja), MagFest, godz. 22.00

 
19 czerwca   Trebunie-Tutki & Twinkle Brothers - Oświęcim Festiwal dla Pokoju, stadion MOSiR, godz. 18.00, wejście od 15.30
zobacz więcej
 
13 czerwca   Lublin, "Inny nie znaczy obcy" Plac po Farze, godz. 18.00
 
30 maja   Nakło, Jarmark św. Wawrzyńca, scena plenerowa, godz. 16.00

 

9 maja   Londyn, Trebunie Tutki & Twinkle Brthers, Jazz Cafe

http://www.jazzcafe.co.uk

zobacz foto
 

8 maja   Dublin, The Village (26 Wexford Street), godz. 19.00
Trebunie-Tutki i Twinkle Brothers
 
8 maja   Belfast, Festyn Polski, godz. 14.00
 
7 maja   Belfast, Black Box (18-20 Hill Street), godz. 20.00
Trebunie-Tutki & Twinkle Brothers
 
17 kwietnia   Europejskie Centrum Promocji Kultury Regionalnej i Narodowej „Matecznik Mazowsze” w Otrębusach, godz. 18.00

 

11 kwietnia   Wrocław, godz. 18.30 - koncert w hołdzie Ojcu Świętemu: "Niebiańskie nuty Wielkiego Pasterza" - Parafia pw. św. Trójcy, ul. Krzycka 42
 

 

27 marca   Żary, Kościół pw. św. Józefa Oblubieńca, ul. Szymanowskiego 4, godz. 18.00 - koncert w hołdzie Ojcu Świętemu:
"Niebiańskie nuty Wielkiego Pasterza"

 

6 marca   Zakopane, VIII Światowe Igrzyska Polonijne, scena plenerowa pod Wielką Krokwią, godz. 20.30

 

3 lutego   sala WZW w Kościelisku, ul. Nędzy-Kubińca 101, godz. 19.00.
Bilety i rezerwacje - Gminny Ośrodek Kultury w Kościelisku, ul.
Nędzy-Kubińca 76, tel. 18 20 700 51

 
31 stycznia   Podkowa Leśna, Muzeum im. Iwaszkiewiczów w Stawisku

 
30 stycznia   Warszawa, Katedra św. Floriana, ul. Floriańska 3, godz.16.30

 
28 stycznia   Katowice *

 
22 stycznia   Szczecin, sala Filharmonii Szczecińskiej, godz. 19.00

 
17 stycznia   Pruszków, Ośrodek Kultury Chrześcijańskiej, ul. 3 Maja 124, godz. 16.00

 
16 stycznia   Wołów, Kościół pw. św. Wawrzyńca, godz.18.00

 
15 stycznia   Iwonicz Wieś, Kościół pw. Wszystkich Świętych, godz. 16.00

 
11 stycznia   Kraków *

 
10 stycznia   Bełchatów, Kościół pw. NMP Matki Kościoła, ul. Kard.  Wyszyńskiego 42, godz. 18.30 oraz koncert finałowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bełchatowie, osiedle Dolnośląskie
 

ROK 2oo9

30 grudnia   Kościelisko, sala WZW w Kościelisku, ul.Nędzy-Kubińca 101, godz. 19.00. Bilety i rezerwacje - Gminny Ośrodek Kultury w Kościelisku, ul. Nędzy-Kubińca 76, tel. 18 20 700 51
 
21 grudnia   Jelenia Góra, Jarmark Świąteczny, Plac Ratuszowy, godz. 15.00

 

20 grudnia   Łódź, Pałac Poznańskich, godz. 19.00

 

20 grudnia   Warszawa, Park im. Sowińskiego na Woli, godz. 15.00

 

15 grudnia   Słupsk, Filharmonia Polska Sinfonia Baltica, godz. 19.00

 

13 grudnia   Kiszyniów - godz. 18.00 Sala Organowa, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81, (Republika Mołdowy)
 
11 grudnia   Bukareszt, godz. 19.00 Centrum Sztuki „Tinerimea Română” , str. Gutenberg Johann 19, (Rumunia)
 
10 grudnia   Warszawa *
 
7 grudnia   Warszawa *
 
6 grudnia   Warszawa *

zobacz foto
 

22 listopada   Muzeum im. A. i J. Iwaszkiewiczów w Stawisku (Podkowa Leśna), godz. 17.00
 
15 listopada   Olsztyn k/Częstochowy, kościół pw. Św. Jana Chrzciciela,
godz. 17.00 
 
7 listopada   Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich, godz. 18.00 *
 
13 września   Szebnie k/ Jasła, plener, godz. 20.00
 
12 września   Gwarki Tarnogórskie, Tarnowskie Góry, godz.17.00
 
30 sierpnia   Wielka Brytania, Nottingham, Polski Festiwal na East Midlands

zobacz foto
 
29 sierpnia   Trebunie-Tutki i Twinkle Brothers - Songs of Glory/Pieśni Chwały, Sosnowiec, park na Kazimierzu, godz. 20.00

zobacz foto
 
20 sierpnia   Zakopane- Trebunie-Tutki i Twinkle Brothers - Songs of Glory/Pieśni Chwały, namiot festiwalowy przy Równi Krupowej, godz. 20.oo
 
16 sierpnia   Radków, plener, godz. 19.00
 
14 sierpnia   Belgia, Limburg, Festiwal Ham, godz. 22.00

zobacz foto
 
12 sierpnia   Bukowina Tatrzańska, Sabałowe Bajania, godz. 20.00

zobacz foto
 
2 sierpnia   Choroszcz, Jarmark Dominikański, godz. 21.00
 
30 lipca   Kościelisko, Dom Ludowy, Chotarz 453, godz. 19.00

zobacz foto
 
24 lipca   Trebunie-Tutki & Twinkle Brothers - Kraków, Rynek Główny, Kraków - festiwal Rozstaje, godz. 20.30

zobacz foto

http://www.youtube.com/watch?v=Pm-HdbFKF68
 

19 lipca   Radom, deptak miejski przy ul. Żeromskiego, godz.19.oo

zobacz foto
 
11 lipca
 
  Olsztynek
10 lipca   Wrocław, XIII Festiwal Kameralny, Arsenał Miejski, godz. 20.oo
 
28 czerwca

 

  Zakliczyn, Rynek Miejski, godz. 20.3o
21 czerwca   Skierniewice - festiwal Ethnosfera, Rynek godz. 20.3o
 
20 czerwca   Bełchatów, błonia przy Muzeum Regionalnym ul. Hellwiga, godz. 20.oo
 
19 czerwca   Warszawa, Centrum Artystyczne Radomska 13, godz. 19.oo
 
14 czerwca   Muzeum Wsi Kieleckiej - Tokarnia, godz. 16.oo
 
13 czerwca   Rynek w Tarnowie, godz. 19.oo
 
12 czerwca   Zespół Pałacowo-Parkowy w Młoszowej (gmina. Trzebinia), godz. 19.oo
 
10 czerwca   Mały Rynek w Krakowie godz. 19.oo  - zobacz foto
 
7 kwietnia   Gliwice, Rynek 4-5, Galeria empik, godz. 18.00 „Nowe nuty na Wielki Post”
 
5 kwietnia   Trebunie-Tutki na żywo w Trójce
transmisja ze studia im. A. Osieckiej, godz. 20.oo

http://www.polskieradio.pl/trojka/koncerty/zagrali/artykul92958.html
 
27 marca   Zakopane *
 
7 lutego   Kije, godz.17.30
 
29 stycznia   Kościelisko-Chotarz, Dom Ludowy, godz. 19.00
 
25 stycznia   Kępno, kościół parafialny, godz. 19.15
 
24 stycznia   Kraków, kościół p.w. św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303, godz.19.00
zobacz na youtube->>

zobacz foto z koncertu ->>
 
18 stycznia   Żyrzyn, Szkoła Podstawowa ul. Tysiąclecia 143, godz. 17.00
 
17 stycznia   Lębork, Kościół Ojców Franciszkanów, godz. 19.00
 
16 stycznia   Nowy Dwór Mazowiecki, Kościół pw. św. Piotra i Pawła, 18.30,
 
15 stycznia   Lublin, sala MOSiR, al. Zygmuntowskie 4, godz. 12.30
 
10 stycznia   Ruda Śl. Dom Kultury, ul. Kokota 170, godz. 17.00
 
6 stycznia   Nowy Sącz, Centrum Kultury Sokół, godz. 18.00
 
4 stycznia   Sosnowiec Kościół Księży Zmartwychwstańców, ul. Armii Krajowej 77, godz. 19.00
 
3 stycznia   Bytom, Sala ToTu, Bytomskie Centrum Kultury, godz. 18.00
 

 

 

2oo8

30 grudnia   Kościelisko-Chotarz, Dom Ludowy, godz. 19.00
 
28 grudnia

 

  Stara Iwiczna k/Warszawy, godz 19.00
25 grudnia   TVP2, godz. 15.05 - "Chwała na wysokości" Kolędy z Zakopanego
 
21 grudnia   Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska, godz. 19.00
 
21 grudnia

 

  Trebunie-Tutki na żywo w Poranku Muzycznym Polskiego Radia PR.1, godz.11.00
20 grudnia   Tarnów, Rynek
 
18 grudnia

 

  Warszawa*
6 grudnia   Grudziądz, Rynek Główny, godz. 18.00
 
3 grudnia   Lipsk (Niemcy), Polnischen Institut, godz. 20.00
 
28 listopada   Zamek Królewski w Niepołomicach*
 
11-12 listopada   Baku (Azerbejdżan)  zobacz zdjęcia ->>

 
19 października

 

  Wolsztyn, Kościół pw. Przemienienia Pańskiego,
ul. 5 Stycznia, godz. 16.30
12 października   Szaflary, Kościół Parafialny, godz. 15.00
 
21 września   Muszyna, godz. 19.00
 
20 września   Warszawa, Park Sadek, ul. Małcużyńskiego
 
19 września   Songs of Glory/Pieśni Chwały- Trebunie-Tutki i Twinkle Brothers, Poznań, Dziedziniec Różany CK ZAMEK,
godz. 20.30

zobacz relacje z  koncertu ->>
 

12 września

 

  Bruksela, Galerie de la Porte de Namur (Theatre Moliere),  godz. 19.30,
zobacz link->>                                    zobacz foto->>
 
7 września   Bochnia, godz. 20.30
 
30 sierpnia   Oława, scena plenerowa, godz. 19.00

Trasa koncertowa „Góralsko sila”:

24 sierpnia   Kraków – Łuczanowice, scena plenerowa, godz. 18.30

 

22 sierpnia   Zakopane – namiot festiwalowy, godz. 18.00

 

17 sierpnia   Łódź, Rynek Staromiejski, scena plenerowa, godz. 17.00

 

10 sierpnia   Zakopane, amfiteatr pod Gubałówka, godz. 20.30

 
27 lipca   Żory, scena plenerowa przy Drodze Krajowej nr 81, godz. 21.00
 
26 lipca   Kościerzyna - scena plenerowa przy CKiS, Strzelnica,
godz. 20.00
 
12 lipca   Ostrów Wielkopolski, Trebunie-Tutki & Twinkle Brothers „Songs of Glory/Pieśni Chwały”, Festiwal „Reggae na Piaskach”
 
11 lipca   Lublin, Trebunie-Tutki & Twinkle Brothers – premierowy koncert „Songs of Glory/Pieśni Chwały”, Festiwal Strefa Inne Brzmienia godz. 21.00
 
 29 czerwca   Czarna Białostocka
 
22 czerwca   Świdnica, Rynek, godz. 17.00
 
21 czerwca   Bytom, Sportowa Dolina, godz. 22.30
 
15 czerwca   Warszawa, Dom Kultury Zacisze ul. Blokowa 1, godz. 19.00
 
31 maja   Sławków, Rynek, godz. 18.00
 

16 maja

 

ukazała się płyta z książką “Songs of Glory/Pieśni Chwały”
Trebunie-Tutki & Twinkle Brothers dostępna w kioskach, salonach prasowych  EMPiK, sklepach sieci Saturn, Media Markt.
Zobacz zdjęcia ->>

Songs of Glory   posłuchaj-»

9 maja

 

Warszawa, dziedziniec Uniwersytetu Warszawskiego, Juvenalia -  koncert Trebunie-Tutki & Twinkle Brothers

4 maja

 

Zkopane - United Europe Jazz Festival Trebunie-Tutki & Kinior Future Sound “Juhaskie Bazynio”

 

11 kwietnia

 

Władysław i Krzysztof Trebunia-Tutka zagrają  wspólnie z Andrew Cronshaw z Wielkiej Brytanii na XI Festiwalu Muzyki Folkowej Polskiego Radia „Nowa Tradycja” koncert wieńczący drugi dzień tego festiwalu
więcej na stronie: www.polskieradio.pl/rckl

 

28 marca

 

„TISCHNER” Trebunie-Tutki i Voo Voo
Gdańsk, Teatr Wybrzeże
 

25 stycznia

 

Bielsko, Kościół św. Boboli, godz. 18.oo
 

20 stycznia

 

Żywiec, Miejski Ośrodek Kultury, godz. 15.oo
Góralsko siła

19 stycznia

 

Kraków, Rynek Podgórski, Kościół św. Józefa,
godz. 19.00

17 stycznia

 

Warszawa, Natoliński Ośrodek Kultury, godz. 19.3o
Góralsko siła

13 stycznia

 

Kraków, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy,
godz. 16.00, Trebunie-Tutki & Voo Voo – „Tischner

12 stycznia

 

Łódź, Kościół św. Mateusza, ul. Piotrkowska 283,
godz. 17.oo i 19.3o

11 stycznia

 

Janowiec* – Zamek, godz. 17.oo
 

6 stycznia

 

Michałowice k/Warszawy, kościół, godz. 19.oo
Łomianki k/Warszawy, kościół, godz. 14.00

5 stycznia

 

Szamotuły k/Poznania, Ośrodek Sportu,
godz. 19.oo

 

ROK 2oo7 

30 grudnia   Kościelisko-Chotarz, Dom Ludowy, godz. 19.00

 

23 grudnia   Polskie Radio Program 3 - transmisja koncertu godz. 20.05-21.00
 
21 grudnia   Jastrzębie Zdrój, Trebunie-Tutki & Voo Voo, godz. 19.00
 
18 grudnia   Warka, hala CSiT, ul. Warszawska 45, godz. 19.oo

 

15 grudnia   Gdańsk, CH Manhattan, godz. 15.oo

 

14 grudnia   Brodnica, Pałac Anny Wazówny, godz. 19.oo

 

30 listopada   Warszawa, Fabryka Trzciny - uroczyste wręczenie Złotej Płyty za album "Tischner"- Trebunie-Tutki i Voo Voo Nootki

 

25 listopada   Warszawa - Białołęcki Ośrodek Kultury, godz.18.oo -22.oo, I Festiwal Otwartych Źródeł Ethnopolis http://ethnopolis.festiwal.warszawa.pl

 

11 listopada   Poznań, Święto Ulicy św. Marcin, godz. 19.15

 
20 października  

Warszawa, "Dobre Miejsce" ul. Dewajtis 3, godz. 17.oo
 

5 października  

Gliwice, Trebunie-Tutki&Voo Voo, ruiny Teatru Miejskiego, godz., 18.oo
 

3 października  

Lublin, Trebunie-Tutki&Voo Voo
- dziedziniec klasztoru oo. Dominikanów, godz. 20.oo

zobacz foto ->
 

15 września   

Mińsk Mazowiecki, scena plenerowa, godz. 20.00
 

14 września

 

 

Podkowa Leśna, Pałacyk-Kasyno: Festiwal
Muzyczne Konfrontacje - inauguracja obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa - Góralskie inspiracje w muzyce Karola Szymanowskiego,  godz. 19.00

 

13 września

 

 

Toruń, scena plenerowa na Zamku - Etno Techno, godz. 19.00

2 września

 

 

Stryszów, scena plenerowa, godz. 20.00

26 sierpnia  

Szczygłów, gm. Biskupice, scena plenerowa, godz.18.oo
 

25 sierpnia  

Zakrzów (woj. opolskie) Art Cup 2007, godz. 18.oo
 

18 sierpnia  

Nowa Słupia, scena plenerowa, godz. 20.oo
 

11 sierpnia  

Kościelisko, Dom Ludowy im. Dłuskich, godz. 19.3o
 

5 sierpnia  

Limanowa, Rynek, godz. 19.oo
 

29 lipca  

 Olesno, amfiteatr, godz. 19.3o
 

28 lipca  

Biały Dunajec, Wybory Nojśwarniejsej Górolecki, stadion, godz. 21.oo
 

21 lipca  

Jarocin, Trebunie-Tutki&Twinkle Brothers
więcej: www.jarocin-festiwal.pl

zobacz relacje z festiwalu ->
 

15 lipca  

Piwniczna, scena plenerowa, godz. 22.oo

 

14 lipca  

Serpelice nad Bugiem, scena plenerowa, godz. 21.3o

 

13 lipca  

XXVIII Kalaka Folk Festiwal, Miszkolc-Węgry, godz.21.oo
 

7 lipca  

Międzybrodzie Bialskie, scena plenerowa,
godz. 20.3o

 

6 lipca  

Kielce, Festiwal „Hasarapasa”, Pałacyk Zielińskich, godz. 20.oo
premiera płyty „Juhaskie bazynio”
Krzysztof Trebunia-Tutka & Kinior

 

3 lipca  

Bydgoszcz, Festiwal BIM, godz. 20.oo

zobacz relacje foto ->>

 

1 lipca  

Płock, Rynek Miejski - „Rockowa Noc Symfoniczna”, godz. 18.oo

 

30 czerwca  

Maków Podhalański, scena plenerowa, stadion miejski, godz. 19.3o

 

24 czerwca  

Warszawa, Pole Mokotowskie, piknik „Ochota na lato”,godz.17.3o

 

17 czerwca  

Kleosin k/Białegostoku scena plenerowa, godz. 18.oo

 

16 czerwca  

ELBLĄG godz. 20.00 Biblioteka - "Ogrody Polityki", Trebunie-Tutki z Voo Voo 

zobacz relacje foto ->>

 

9 czerwca  

Czeremcha, "Góralsko siła", scena plenerowa,
- godz. 20.3o

 

8 czerwca  

Jastrowie, amfiteatr, ul. Wojska Polskiego, godz. 23.oo

 

7 czerwca  

Zakopane, namiot na Równi Krupowej, godz. 20.oo
Trebunie-Tutki & Kulenty, Ścierański

 

6 czerwca  

Zakopane, Kościół św. Krzyża

 

3 czerwca  

Sanok, Skansen, scena plenerowa, godz. 17.3o

Tyczyn, scena plenerowa, godz. 21.oo
 

2 czerwca  

Sokołów Podlaski, scena plenerowa SOK,
ETNO-TECHNO, godz.21.oo
 

26 maja  

Nowy Targ, Rynek, scena plenerowa
 

19 maja  

Kraków, Wróblowice, godz. 18.oo
 

18 maja  

Kołobrzeg, Skwer Pionierów, godz. 20.oo
 

30 kwietnia

 

 

Zakopane, koncert "Góralsko siła"- IV Zakopiańska
Wiosna Jazzowa, Dolna Rówień Krupowa, scena główna, godz. 21.oo


zobacz relacje foto ->>
 

1 kwietnia

 

 

Koncert na żywo w Trójce, Studio im. A. Osieckiej,
Trebunie-Tutki & Voo Voo, godz. 20.oo

zobacz relacje foto ->>
 

trasa koncertowa -
Colloquia Tischneriana - Trebunie-Tutki & Voo Voo

zobacz relacje foto ->>

11 marca niedziela  

Warszawa, Klub Stodoła, godz. 19.oo

 

10 marca
sobota
 

Poznań, Centrum Kultury Zamek, godz. 19.oo

 

9 marca
piątek
 

Szczecin, katedra Św. Jakuba, godz. 19.oo

 

24 lutego sobota  

Rybnik, klub Energetyka, ul. Podmiejska 1,
godz.19.oo

 

17 lutego sobota  

Zakopane, scena pod skocznią - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych, godz. 18.45
zobacz relacje foto ->>
 

3 lutego

 

 

Zakopane, namiot Żywca, godz. 21.oo,  Trebunie-Tutki i Voo Voo

2 lutego

Karpacz, namiot Żywca, godz. 21.oo, Trebunie-Tutki i Voo Voo

 

27 stycznia

Wisła, namiot Żywca, godz. 21.oo, Trebunie-Tutki i Voo Voo

 

26 stycznia

Szczyrk, namiot Żywca, godz. 21.oo, Trebunie-Tutki i Voo Voo

 

20 stycznia

 

Wiedeń, sala widowiskowa HdB Leopoldstadt,
(Osterreichisch-Polnischer Verein fuer Kunst und Freizeit POLONEZ), godz. 18.3o

 

14 stycznia

Kraków, Rynek Główny- finał WOŚP, godz. 20.00 - foto ->

 

13 stycznia

Warszawa, kościół św. Jakuba, plac Narutowicza, godz. 20.00 - koncert kolęd
 

6 stycznia

Płock, Bazylika Katedralna, godz. 19.oo - koncert kolęd

 

5 stycznia

Piła, kościół pw. NMP przy ul. Złotej, godz. 19.oo - koncert kolęd

 

 

ROK 2oo6

30 grudnia

 

Kościelisko, Dom Ludowy, godz. 19.oo
26 grudnia

 

Warszawa, Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego,
al. Komisji Edukacji Narodowej 101, godz. 16.oo

ukazała się NOWA PŁYTA GÓRALSKO SIŁA ->>

17 grudnia

 

Gdańsk, AK PG "Kwadratowa" , ul. Siedlicka 4, godz. 18.oo
16 grudnia Malbork, sala Karwanu, Muzeum Zamkowe, godz. 18.oo

 

11, 12 listopada

 

Frankfurt nad Odrą, Teatr Kleist Forum, sobota, godz. 22.3o

niedziela,  godz. 13.oo
 
 Forum27 października   Łódź, Centrum Kultury Młodych, ul. Lokatorska 13,
"W kierpcach do Łodzi" - spotkania z kulturą gór - Podhale
 
21 października   Wrocław - Trebunie Tutki i Voo Voo,
koncert poświęcony pamięci ks. prof. J. Tischnera
w ramach V Festiwalu Wyszehradzkiego 4+;

godz. 19.00 - Wytwórnia Filmów Fabularnych, ul. Wystawowa 1
 

20 października   Koncert Pamięci Księdza Tischnera: Trebunie Tutki i Voo Voo

godz. 19.30 - Hala Widowiskowa AE w Krakowie,
ul. Rakowicka 27 -
zobacz relacje z koncertu
 
16 września   Kraków Fort Krzesławice, godz. 19.oo - zobacz fotografie z koncertu
 
8-10 września Rumunia- Dom Polski w Suczawie i Nowym Sołońcu - zobacz fot.
 
3 września Radawiec k/ Lublina, godz. 19.3o
 
27 sierpnia Mykanów, plac przed Urzędem Gminy,
ul. Samorządowa 1, godz. 17.oo
 

10 sierpnia

 

Kościelisko, Dom Ludowy im. Bronisławy i Kazimierza Dłuskich, godz. 19.3o

5 sierpnia

 

  Żywiec, amfiteatr "Pod Grojcem", godz. 21.30
29 lipca

 

  Międzyrzec Podlaski, stadion miejski, godz. 21.00.

23 lipca

  Poronin, amfiteatr Gminnego Ośrodka Kultury, godz. 19.30

10 lipca


4 lipca



2 lipca

1 lipca

30 czerwca

29 czerwca

24 czerwca

23 czerwca





18 czerwca


10 lipca


4 czerwca

3 czerwca

27 maja

21 maja

20 maja

3 maja
 

2 maja

1 maja

30 kwietnia

29 kwietnia

21 stycznia

10 stycznia

8 stycznia

30 grudnia
29 grudnia
11 grudnia
10 grudnia
5 grudnia

4 grudnia
3 grudnia
1 i 2 grudnia
22 października


1 października
18 września

10 września

4 września
28 sierpnia
27 sierpnia
26 sierpnia
13 sierpnia
11 sierpnia
7 sierpnia

16 lipca
15 lipca
10 lipca
1 lipca

19 czerwca
18 czerwca
13 czerwca
12 czerwca
2 czerwca
29 maja

21 maja

20 maja

16 maja
7- 12 maja
19 lutego
18 lutego
12 lutego
5 lutego


29 stycznia
28 stycznia
23 stycznia
22 stycznia
16 stycznia
15 stycznia
9 stycznia

8 stycznia
8 stycznia
7 stycznia

 

ZAKOPANE, Sanktuarium M.B.Fatimskiej, godz. 20.00
“W 80-lecie śmierci Bartusia Obrochty”

Gdańsk, Kościół św. Jana, godz. 21.oo - Trebunie Tutki i Voo Voo - Festiwal Gwiazd,  koncert pamięci Księdza Józefa Tischnera

Serock, godz. 22.oo

Ciechanów, godz. 24.oo

Płońsk, godz. 22.oo

Glinojeck, godz. 24.oo

Kielce, Park Miejski, godz. 19.oo

DOBRODZIEŃ, Ogólnopolskie Spotkania Zespołów Artystycznych Mniejszości Narodowych i Etnicznych "Źródło", Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu, Pl. Wolności, godz. 19.oo Warszawa, "Muzyka Czterech Stron Świata", ul. 1 Siepnia,

PORONIN – amfiteatr GOK, program: “Góralsko siła”, godz. 16.oo

JAWORZNO - Trebunie-Tutki & Kinior Future Sound
"Etno-Techno", stadion, godz. 18.oo, Stryszów godz. 21.oo

Stryszawa, godz. 19.oo

OSTROŁĘKA, stadion MOSiR ul. Witosa 1, godz. 20.30

KRAKÓW

ZŁOTORYJA, Trebunie-Tutki & Kinior Future Sound


PUŁAWY, Młodzieżowy Dom Kultury - zobacz foto

Puławy, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, ul. Aignera 8, godz. 21.oo

CZELADŹ, Urząd Miejski, godz. 16.oo

KRAKÓW, OO. Misjonarze, ul.Stradomska 4, godz. 19.30

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI "Dni Ziemi", godz.18.oo


Karpacz, namiot na stadionie miejskim, godz. 20.oo

koncert kolęd w Kościele MB Nieustającej Pomocy w Mielcu,
godz. 19.oo

koncert kolęd w Kościele Parafialnym w Otrębusach k/Warszawy, godz. 19.oo
KOŚCIELISKO, Dom Ludowy "Polany", godz. 19.oo
Trebunie-Tutki w Studio im. A.Osieckiej - transmisja w Pr. 2 Polskiego Radia w godz. 20.o5-21.oo
Radzymin Warszawa, Muzeum Etnograficzne, godz. 21.oo

Kraków, Żaczek Nowy: Trebunie-Tutki z Krzysztofem Ścierańskim, godz. 19.oo zobacz foto z koncertu
Grudziądz, Centrum Kultury Teatr, godz. 12.o
Toruń, Dwór Artusa, Sala Wielka, godz. 18.oo
Warszawa, Teatr Nowy godz. 20.oo
koncert pt "Nutko moja" z Warszawskim Chórem Międzyuczelnianym, Warszawa, Kościół Św. Krzyża, Krakowskie Przedmieście 3 , godz. 19.oo

Szczecinek - Międzynarodowa Fiesta Balonowa, godz. 21.oo
Skalbmierz, godz. 19.oo
Gdynia, Trebunie-Tutki & Twinkle Brothers, koncert plenerowy
w ramach Festiwalu Kultur Świata "Okno na świat" (
www.nck.org.pl)
Wrocław - Rynek, godz.18.oo zobacz foto ->>
Nowe Bystre, koncert plenerowy, godz.19.oo
Rawa Mazowiecka, koncert plenerowy, godz.19.oo
Zakopane, namiot festiwalowy, godz.18.oo-21.oo

Białogard, koncert plenerowy, godz. 22.oo - zobacz foto ->>
Kościelisko, Dom Ludowy "Polany", godz. 19.3o
Gdańsk, Długi Targ, Festiwal Europejskiej Unii Radiowej, 20.oo,
więcej: http://www.polskieradio.pl/rckl/ebu/program.asp
Narol, godz. 21.oo
Słowacja, Trencin, Festiwal "POHODA", godz. 15.3o
Stary Sącz - Rynek, godz. 19.oo
Warszawa- Lapidarium- Muzeum Historyczne Miasta Stołecznego Warszawy, godz. 19.3o

Jabłonka- aula Zespołu Szkół
Żuromin, Dni Miasta i Powiatu, godz. 20.3o
Radzymin- Plac T. Kościuszki , godz. 20.oo
Poznań -Jarmark Świętojański godz. 20.oo
Zakopane-Miejska Galeria Sztuki, godz. 17.oo
Legionowo, scena plenerowa, godz. 18.oo

Warszawa, Warszawa, Polana w Lesie Bielańskim, wejście od ul. Marymonckiej, godz. 11.3o.
Pruszków, Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego, godz. 20.oo

Cieszyn, Filia Uniwersytetu Śląskiego
koncerty na EXPO 2oo5 AICHI- JAPONIA zobacz fotogalerię ->
KRYNICA - namiot przy Deptaku, godz. 20.oo
WARSZAWA - Teatr Wielki
BIAŁKA TATRZAŃSKA - namiot na bani, godz. 20.oo
SZKLARSKA PORĘBA - namiot przy Dolnej Stacji Kolejki na Szrenicę, godz. 20.oo
KARPACZ - namiot przy hotelu Mieszko, godz. 20.oo
ŁAŃCUT - godz. 20.oo
SZCZAWA - Kościół Parafialny, godz. 13.3o
WISŁA - namiot na Placu przy Amfiteatrze, godz. 20.oo
KRAKÓW - Centrum Handlowe "Plaza", godz. 14.3o-16.3o
SZCZYRK – namiot przy Dworcu PKS, godz. 20.oo
WARSZAWA - Dom Kultury "Zacisze", Targówek, ul. Blokowa 1,
godz. 17.oo
WARSZAWA - Natoliński Ośrodek Kultury, godz. 19.3o
WARSZAWA - Kościół Św. Jakuba, godz. 15.3o
PRUSZKÓW - Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego, godz. 19.oo


ROK 2oo5
 

3o grudnia
19 grudnia

12 listopad
3 listopad
24 paźdz.

23 paźdz.

22 paźdz.

10 paździer.

12 września
5 września
27 sierpnia

14 sierpnia

12 sierpnia
1 sierpnia
31 lipca
 
25 lipca
18 lipca

11 lipca
10 lipca
4 lipca

26 czerwca
25 czerwca
20 czerwca
19 czerwca
3 czerwca
2 czerwca
3o maja
1 maja
9 maja
8 maja
28.02
7.02
29.01
4. 01
3. 01

 

KOŚCIELISKO - Dom Ludowy, godz. 19.3o
BOLESŁAWIEC - Rynek, scena przy Ratuszu, godz. 17.oo
plenerowy koncert kolęd -  -
fotserwis ->
Kościelisko, "Polany", godz. 19.3o
Bolesławiec

Kościelisko, "Polany", godz. 18.oo "Majowe Granie"
KRAKÓW, klub "Rotunda", godz. 20.oo -
fotserwis ->
ESSEN, sala Katakomben-Theater im Girardet Haus, Girardetstrasse 2, godz. 20.oo
ESSEN, scena plenerowa na Willy-Brandt-Platz, godz.16.oo, "Essener Lichtwochen"
MÜNSTER, klub "Bennohaus", Bennostrasse k/Wolbecker Strasse, godz. 20.oo

Warszawa, Plac Zamkowy, ok. godz. 19.oo
Koncert dla Papieża z Warszawskim Chórem Międzyuczelnianym

Krasnystaw, godz. 16.oo
Paryż -
fotserwis ->
Warszawa - Scena Letnia w"Lapidarium", dziedziniec Muzeum Historycznego Miasta Stołecznego Warszawy, godz. 19.3o
Bukowina Tatrzańska, godz. 21.oo ( z Kinior Future Sound "ETNO TECHNO")
Kościelisko, Dom Ludowy, godz. 19.3o
Zakopane, Stadion COS, godz. 19.3o
KOSTRZYŃ – X PRZYSTANEK WOODSTOCK
koncert z TWINKLE BROTHERS !!!

SUCHA BESKIDZKA, dziedziniec zamkowy, godz. 19.oo
KOŃSKOWOLA, plac wystawowy Wojewódzkiego Ośrodka
Doradztwa Rolniczego, ul. Pozowska, godz. 16.oo

PIECKI k/MRĄGOWA, Amfiteatr Gminny, godz. 21.oo
ANDRYCHÓW, plener, godz. 19.3o
LIPNICA WIELKA, plener, godz. 14.3o
TYLMANOWA, plac kościelny, godz. 17.oo
ZAKOPANE, kościółek w Jaszczurówce, godz. 17.oo
ŁAZISKA GÓRNE, plener, godz. 19.45
LUBLIN, ul. Poturzyńskich, plener, godz. 19.3o
BIELSKO-BIAŁA, plener, godz. 19.3o
KRAKÓW, Galeria B.Chromego, godz. 18.oo
ZAKOPANE, Kasprowy

KŁODZKO, Rynek, godz. 20.oo
DUBLIN, Merrion Square
 - fot. z koncertu
SZTOKHOLM, Kungstradgarden, godz. 14.3o
 - fot. z koncertu
SZTOKHOLM, Jazzclub Fasching, Kungsgatan 63, godz. 20.3o

SZCZYRK, koncert plenerowy
BIAŁY DUNAJEC, godz. 19.oo
Warszawa, Klub "Traffic", ul. Bracka 25, godz. 20.oo
PRUSZKÓW, Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego
WARSZAWA, Natoliński Ośrodek Kultury, godz. 18.oo - fot. z koncertu

ROK 2oo4

31. 12
31. 12
3o. 12
28. 12
21. 12
21. 12
20. 12
28. 11


10. 11

20.09
14.09
7.09
3o.08
9. 08
8. 08
7. 08
19.07
5.07
  
4 07
5. 06
28.06
7.06
 
24.05
3.05
 
13. 04
1. 02
    
25.01
31.12
 
25.03o.12
27.12
17.11
20.10
5.10
04.10
29.09-4.10
08.09
1.09
31.08
11.08
10.08
09.08
08.08
04.08
02.08
5-7.07
29.06
16.06
13.06
09.06
7-8.06
  1.06
3o.05
26.05
22.05
18.05
17.05 
11.05
 5.05
 
4.05
   
28.04
27.04
    
26.04
 
25.04
 
12.04
   

17-19.03

KROŚCIENKO, Rynek ok. godz. 23.oo
SZCZAWNICA, Dolna Stacja Kolejki Linowej na Palenicę, godz. 20.oo
KOŚCIELISKO, Dom Ludowy "Polany", godz. 19.3o
JAWORZNO, Kolegiata św. Wojciecha, godz. 19.oo

LUBIN k/Wrocławia, Rynek Miejski, godz. 18.3o
WROCŁAW, Rynek - Plac Gołębi, godz. 15.3o
WROCŁAW, Rynek - Plac Gołębi, godz. ok. 17.3o

BIELSKO-BIAŁA, ul. Górska 111, godz. 22.oo
Trebunie-Tutki & Ścierański, Kulenty, Herdzin  - fot. z koncertu
KOŚCIELISKO, Dom Ludowy "Polany, godz. 17.oo
Udział w koncercie memoriałowym "Dla Marka Łabunowicza - Maji"
POZNAŃ-MALTA, godz. 18.oo
LONDYN - Regent Park, godz. 13.oo, 17.oo
OLKUSZ- Bogucin Mały, godz. 18.3o
KILECE
Skórcz k/Starogardu Gdańskiego, godz. 20.oo
Bukowina Tatrzańska - koncert plenerowy, godz. 21.oo
Kościelisko, Dom Ludowy "Polany", godz. 19.3o
Malbork - "Oblężenie Malborka", godz. 23.oo
Zakopane, Dolna Rówień Krupowa, koncert plenerowy godz. 17.oo
Trebunie-Tutki & Goście Specjalni
Warszawa, "Lapidarium"
Lublin, ul. Radziszewskiego - koncert plenerowy, godz. 19.3o
KROSNO, stadion MOSiR
ZAKOPANE, koncert plenerowy na Dolnej Równi Krupowej,
godz. 19.oo, "TREBUNIE-TUTKI & GOŚCIE"
PSZCZYNA, godz. 19.3o
BIAŁY DUNAJEC, godz. 16.oo
ZAKOPANE, Scena plenerowa "Pod Gubałówką", godz. 20.oo
Wrocław - Centrum Bielany godz. 16.
oo
BIAŁY DUNAJEC, remiza OSP godz. ok. 19.oo - koncert
towarzyszący WYBOROM NOJŚWARNIEJSEJ GÓROLECKI
ZAWIERCIE, kościół im. Św. Brata Alberta, godz. 17.oo
ZAKOPANE, Dolna Rówień Krupowa - plenerowy Koncert
Sylwestrowy, godz. 21.oo
K
ościelisko, Dom Ludowy "Polany", godz. 19.3o
Pruszków, Muzeum Starożytnego Hutnictwa, godz. 19.oo
Ł
ódź, Teatr "LOGOS", Kościół Środowisk Twórczych, godz.19.oo
K
raków, benefis Wojciecha Kilara w "Teatrze Stu"
Ł
ódź, Koncert finałowy "Festiwalu Czterech Kultur"
W
rocław, Rynek, godz. 19.oo, "Etno Techno" z Kinior Future Sound
Ł
ódź - "Festiwal Czterech Kultur", klub "Łódź Kaliska" 
K
ielce - "Etno Techno" z Kinior Future Sound
B
ielsko Biała
K
raków pl. Wolnica - "Etno Techno" z Kinior Future Sound
Strzegom i Dzierżoniów
Olsztyn
Bukowina Tatrzańska
Zakopane (koncert poświęcony Markowi Łabunowiczowi)
Sanok z Kinior Future Sound
Przystanek Woodstock z Kinior Future Sound
Rudolstadt (Niemcy) Festiwal Muzyki Świata
Leżajsk, Etno Techno z Kinior Future Sound
Kraków, Park Jordana, godz. 17.oo
Zakopane
Tczew
Sopot
Bydgoszcz Leśny Park Kultury, Polana Różopole, godz. 19.oo
Biały Dunajec (koncert charytatywny)
Katowice park Tadeusza Kościuszki, godz. 18.15
Wieliczka (koncert zamknięty).
Lublin
Zakopane (koncert zamknięty)
Białka Tatrzańska pod wyciągiem godz.: 20.3o
Chicago, Irish American Heritage Center, 4626 North Knox Ave. godz. 16.oo
Chicago, Dom Podhalan, 4808 South Archer Ave. o godz. 19.oo
New Jersey, Polsko Amerykańskie Centrum Kulturalne, 1-3 Monroe Str. PASSAIC . godz. 17.3o
Mississauga, Polskie Centrum Kultury im. Jana Pawła II,
43oo Cawthra Rd. o godz. 19.oo
Mississauga, Polskie Centrum Kultury im. Jana Pawła II,
43oo Cawthra Rd. o godz. 20.15
St. Catharines, w Polskim Legionie, przy 294 Vine str. godz. 20.oo Wszelkie informacje dt. St Catharines pod nr. tel. 905.935.3242
Warszawa - gościnny koncert na Festiwalu "Nowa Tradycja" Polskie Radio, Studio S1 im. Lutosławskiego
Budapeszt - występy w ramach Festiwalu Folklorystycznego Krajów Wyszehradzkich